O nas

Nowoczesne rozwiązania dla rynku nieruchomości

Afisz Media jest firmą utworzoną w wyniku wspólnej pasji osób, które tworzą oprogramowanie dla branży nieruchomości. Wieloletnie doświadczenie i wiedza w zakresie oprogramowań dla biur nieruchomości, wykorzystujemy w celu tworzenia systemów teleinformatycznych wspierających codzienną pracę tysięcy osób w całym kraju.

W zespole naszej firmy znajdują się praktycy rynku nieruchomości dlatego mamy dokładną wiedzę na temat bieżących potrzeb naszych partnerów. Dodatkowo dbamy o pozyskiwanie informacji zwrotnej na temat wdrażanych nowości w oferowanym oprogramowaniu dla biur nieruchomości, dlatego tworzone przez nas rozwiązania nieustannie są rozwijane, wykorzystując przy tym unikalne na skale kraju rozwiązania technologiczne. Tworzone przez naszą firmę oprogramowanie jest oparte w pełni o autorskie rozwiązania i rozwijane z uwzględnieniem najnowszych trendów.

Doceniani przez liderów rynku nieruchomości

Afisz Media rozpoczęła działalność w 2015 roku i w ciągu kilku miesięcy zyskała licznych klientów oraz partnerów biznesowych. Do jednej z wiodących marek współpracujący z naszą firmą należy Trader.com (Polska) wydawca portalu Domiporta.pl, który jest jednym z największych polskich serwisów z ogłoszeniami nieruchomości. Serwis Domiporta.pl co miesiąc odwiedza blisko 800 000 użytkowników, generując ponad 11 000 000 odsłon. Spółka Trader.com (Polska) należy do grupy Agora S.A. jednej z największych spółek mediowych w kraju.

Innowacyjne oprogramowanie dla biur nieruchomości

Tworzone przez nas oprogramowanie dla biur nieruchomości wykorzystuje najnowocześniejsze technologie dostępne na rynku, co gwarantuje uzyskanie najlepszych rezultatów i najwyższej jakości oferowanych usług.

Afisz Media Współpraca

Współpraca FAIR PLAY

Poza dostarczaniem nowoczesnego oprogramowania dla biur nieruchomości, stawiamy na współpracę fair play. Dlatego przy zamówieniu naszych usług unikamy długoterminowych umów obarczonych okresem wypowiedzenia lub karami umownymi, współpraca odbywa się na zasadzie przedpłat za wybrany okres i na koniec każdego okresu współpracy nasi klienci podejmują decyzje o jej kontynuacji.

Zastosowane rozwiązanie cieszy się uznaniem wśród naszych klientów i pozwala na budowanie długotrwałych relacji, w oparciu o jakość świadczonych przez naszą firmę usług.

Dowiedz się więcej

Dodatkowe informacje dotyczące działalności Afisz Media Sp. z o.o. dostępne są w sieci pod adresem www.afiszmedia.pl.

Strona korzysta z plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję