O serwisie Sads.pl

Co to jest wyszukiwarka ofert prywatnych Sads.pl?

Serwis informacyjny Sads.pl jest przeznaczony dla pośredników w obrocie nieruchomościami oraz innych profesjonalistów prowadzących działalność w branży nieruchomości m.in. rzeczoznawców majątkowych, zarządców nieruchomościami czy analityków rynku nieruchomości. System umożliwia proste i szybkie wyszukanie ofert prywatnych nieruchomości, które stanowią zintegrowaną bazę ogłoszeń z różnych mediów, zatem serwis stanowi kompleksowy przegląd ofert prywatnych w jednym miejscu. Doskonałe narzędzie dla biur nieruchomości rozbudowane o funkcje badania rynku i zarządzania procesem pozyskiwania ofert.

Dla dużych i małych biur nieruchomości

System Sads.pl do doskonałe rozwiązanie zarówno dla małych jak i dużych firm. W przypadku posiadania większej liczby oddziałów istnieje możliwość ich utworzenia, dzięki czemu każdy oddział widzi tylko własne komentarze i statusy, nie kolidując z pracownikami pozostałych oddziałów.

Przejrzysty i łatwy w obsłudze interfejs

Wyszukiwarka ofert prywatnych Sads.pl jest wyposażona w intuicyjny i łatwy w obsłudze panel pozwalający wyszukać nieruchomości według wybranych kryteriów. Zastosowanie technologii RWD pozwala na pracę w programie z wykorzystaniem urządzeń posiadających dotykowy ekran takich jak tablety i smarfony, układ graficzny samodzielnie dopasowuje się do wybranej rozdzielczości ekranu.

Oferty z całego kraju aktualizowane non-stop

W naszym systemie do wyszukiwania ofert prywatnych mogą Państwo znaleźć ogłoszenia Aktualizacja bazy odbywa się przez całą dobę przez 7 dni w tygodniu. Dane zawarte w programie Sads.pl są archiwizowane dzięki temu można je wykorzystać do przeprowadzenia analiz rynku nieruchomości w wybranej lokalizacji i czasie, w celu opracowania branżowych elaboratów, raportów i innych publikacji.

Katalogowanie wybranych ofert w teczkach

Użytkownicy w systemie mogą tworzyć „Teczki” - można do nich dodawać wybrane oferty, ze zbioru zamieszczonego w systemie według własnych upodobań lub tworzyć je pod kątem konkretnego klienta. Liczba teczek jest nieograniczona, a menadżerowie i administratorzy mogą dodawać oferty do teczek innych użytkowników

Szybka praca dzięki schematom

Użytkownicy systemu mogą samodzielnie tworzyć schematy i używać ich w celu szybszego uzupełniania danych wyszukiwarki. Schematy pozwalają na zapamiętanie przez program parametrów wyszukiwania i dodatkowo istnieje możliwość ustawienia schematu „domyślnego”, który uruchomi się od razu po zalogowaniu do programu Sads.pl.

Weryfikacja historii ogłoszeń i archiwum

Istnieje możliwość sprawdzenia historii każdego ogłoszenia, dzięki temu można sprawdzić czy już z danym ogłoszeniodawcą się kontaktowaliśmy na podstawie komentarzy lub statusów. Dodatkowo można sprawdzić jak długo oferta jest na rynku oraz jak zmieniały się jej parametry np. cena.

Organizacja pracy zespołowej i komunikacja w biurze nieruchomości

Program Sads.pl pozwala na zorganizowanie pracy zespołowej poprzez zamieszczanie komentarzy przy znalezionych ofertach oraz oznaczanie ich wybranymi statusami. Dzięki tej funkcji pracownicy biura nieruchomości odpowiedzialni za pozyskiwanie lub wyszukiwanie ofert, mogą się swobodnie komunikować i nie powielać swojej pracy.

Wdrożenie wyszukiwarki ofert prywatnych Sads.pl

Zmiana lub wdrożenie do firmy nowego oprogramowania dla biur nieruchomości często wiąże się z koniecznością wyszkolenia pracowników, dlatego uzyskując dostęp do naszego systemu mogą Państwo skorzystać z opracowanego przez naszą firmę szkolenia online, w których opisujemy funkcje dostępne w naszym programie dla biur nieruchomości. Program Sads.pl został stworzony z założeniem bardzo łatwej i prostej jego obsługi, jednakże mamy świadomość, że nie wszyscy nasi klienci mają łatwość w obsłudze tego typu narzędzi, dlatego w każdej chwili umożliwiamy pomoc zdalną z wykorzystanie zdalnego pulpitu. Oznacza to, że w dowolnym momencie mogą się Państwo z nami skontaktować i podczas rozmowy telefonicznej nasz pracownik może podłączyć się do Państwa pulpitu i trybie online odpowie na wszelkie pytania oraz w razie potrzeby objaśni funkcje system Sads.pl.

Sads.pl to program pop ularny wśród biur nieruchomości ze względu na jego szybkość i skutecznośc działania, narzędzie to stanowi kompleksowy przegląd ofert prywatnych dostępnych na rynku nieruchomości. Tak wysokie parametry udało się osiągnąc dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym naszego oprogrmowania.

Strona korzysta z plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję