Kanban - szanse sprzedaży i pozyskania

Oferty nieruchomości agencyjne

Wraz z rozwojem naszego systemu rozbudowaliśmy bazę o oferty agencyjne. To rozwiązanie pozwala Ci przeglądać wszystkie dostępne na rynku ogłoszenia w jednym miejscu, więc jeżeli szukasz oferty dla swojego klienta, jednym kliknięciem możesz przełączyć się pomiędzy bazą ofert bezpośrednich, a bazą ofert agencyjnych, gdzie możesz zweryfikować oferty nieruchomości wystawiane na przykład na zasadach wyłączności.

Oferty nieruchomości agencyjne

Moduł ofert agencyjnych (opcjonalny)

Wiemy, że nie wszyscy nasi klienci są zainteresowani przeglądaniem ofert innych biur nieruchomości, dlatego w programie Sads.pl dostęp do ofert agencyjnych jest modułem opcjonalnym.

Jeżeli interesuje Cię przeglądanie ofert nieruchomości pochodzących od pośredników w obrocie nieruchomościami i chcesz mieć dostęp do bazy ogłoszeń agencyjnych skontaktuj się z biurem obsługi klienta Sads.pl w celu uruchomienia tego modułu.

Sprawdź w ilu biurach jest oferta prywatna

Jeżeli korzystasz z modułu ofert agencyjnych możesz przy ogłoszeniach prywatnych wybrać wyświetlanie listy ofert - podobne (agencyjne).

W ten sposób możesz sprawdzić ile biur nieruchomości oferuje znalezione ogłoszenie bezpośrednie, dzięki czemu wiesz na przykład czy dany ogłoszeniodawca współpracuje z agencjami.

Szanse pozyskania

Szanse sprzedaży

Szybko wyszukaj ofertę prywatną

Jeżeli wyszukujesz ogłoszenia agencyjne i trafisz na ogłoszenia, które Cię zainteresuje, jednym kliknięciem możesz wyświetlić ogłoszenia podobne z bazy ofert prywatnych. Dzięki temu łatwiej sprawdzisz czy dane ogłoszenie było oferowane bezpośrednio przez właściciela.