Zarządzanie oddziałami

Ogłoszenia nieruchomości z Marketplace Tylko w Sads.pl

Zyskaj nowe źródło potencjalnych klientów! Teraz w Sads.pl możesz dotrzeć do ogłoszeń zamieszczonych w Social Mediach na Marketplace. Dzięki temu zwiększysz swoją bazę ofert i możliwości pozyskania nowych klientów.

Wypróbuj za darmo
Uporządkowana baza ogłoszeń marketplace

Uporządkowana baza ofert Marketplace

Ogłoszenia nieruchomości zaimportowane do naszego systemu są klasyfikowane przez złożone algorytmy i dodatkowo ręcznie weryfikowane przez moderatorów. Dzięki czemu w wyszukiwarce ogłoszeń Sads.pl dużo łatwiej znajdziesz ogłoszenia z markeplace, które są dla Ciebie interesujące. Dodatkowo korygujemy błędy takie jak ogłoszenie sprzedaży w kategorii najmu, których w tym źródle jest stosunkowo dużo.

Wyprzedź swoją konkurencje

Powszechnym zjawiskiem jest dodawanie najpierw ogłoszenia na Marketplace przez właściciela nieruchomości, jest to duże źródło ogłoszeń nieruchomości, gdzie można je dodać bezpłatnie. Pominięcie tego źródła niesie ze sobą ryzyko, że nie będziesz mógł dotrzeć do tych ofert przed konkurencją. Dzięki Sads.pl masz szansę być pierwszym, który dotrze do tych ofert, co zwiększa Twoje możliwości pozyskania nowych klientów.


Połącz ogłoszenia marketplace z innymi źródłami

W naszym systemie na podstawie podobieństwa jest możliwość łączenia ogłoszeń z marketplace z ogłoszeniami tego samego ogłoszeniodawcy, z innych źródeł. Dzięki tej funckjonalności z łatwością uporządkujesz swoją pracę w sytuacji gdy już kontatkowałeś się z tym ogłoszeniodawcą z innego źródła, co zapewni Ci lepsza efektywnośc Twojej pracy

Połącz ogłoszenia marketplace z różnych źródeł