Bezpłatne szkolenia z programu do wyszukiwania nieruchomości Sads.pl

W ramach użytkowania programu Sads.pl oferujemy cykliczne szkolenia w formie webinarów. Szkolenia online dla pośredników w obrocie nieruchomościami obejmują zarówno pracę na programie "od podstaw", które dedykowane są dla nowych użytkowników, niemających doświadczenia w pracy na programie do wyszukiwania ofert nieruchomości. Dodatkowo oferujemy także szkolenia dla doświadczonych użytkowników, które dotyczą często nowości w programie oraz pokazują jak wykorzystać w 100% możliwości naszego systemu w codziennej pracy agenta nieruchomości.

Istnieje możliwość przeprowadzenia dedykowanego szkolenie dla firmy, w szczególności dla grup powyżej 10 osób, gdzie w razie potrzeby zakres materiału lub metodykę pracy na programie możemy uzgodnić z zarządem firmy i dostosować go do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa.

Informacje o nadchodzących szkoleniach

Informacje o planowanych szkoleniach z naszego programu do wyszukiwania ofert nieruchomości publikujemy na bieżąco na naszej stronie internetowej oraz social mediach. Zamieszczamy także komunikat obok formularza logowania do programu Sads.pl.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o planowanych szkoleniach w najbliższym czasie, możesz do nas napisać na adres bok@afiszmedia.pl.

Szkolenia wideo dostępne 24h

Część szkoleń jest dostępnych w formie przygotowanych przez nas filmów instruktażowych, dostępnych w sekcji Pomoc, po zalogowaniu się do programu. Dzięki temu użytkownicy, którzy wolą obejrzeć materiały szkoleniowe w dogodnym dla siebie terminie, mogą to zrobić korzystając z tej sekcji. W pomocy dodaliśmy także dużo informacji w formie opisowej dla użytkowników, którzy preferują tą formę wsparcia technicznego.

W razie jakikolwiek pytań zapraszamy również do bezpośrednio kontaktu, nasz dział obsługi klienta bardzo często udziela wsparcia podczas rozmowy telefonicznej lub drogą mailową.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies.

Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookie i naszej polityce prywatności, kliknij tutaj.