Bezpłatne szkolenia z programu do wyszukiwania nieruchomości Sads.pl

W ramach użytkowania programu Sads.pl oferujemy cykliczne szkolenia w formie webinarów. Szkolenia online dla pośredników w obrocie nieruchomościami obejmują zarówno pracę na programie "od podstaw", które dedykowane są dla nowych użytkowników, niemających doświadczenia w pracy na programie do wyszukiwania ofert nieruchomości. Dodatkowo oferujemy także szkolenia dla doświadczonych użytkowników, które dotyczą często nowości w programie oraz pokazują jak wykorzystać w 100% możliwości naszego systemu w codziennej pracy agenta nieruchomości.

Istnieje możliwość przeprowadzenia dedykowanego szkolenie dla firmy, w szczególności dla grup powyżej 10 osób, gdzie w razie potrzeby zakres materiału lub metodykę pracy na programie możemy uzgodnić z zarządem firmy i dostosować go do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa.

Informacje o nadchodzących szkoleniach

Informacje o planowanych szkoleniach z naszego programu do wyszukiwania ofert nieruchomości publikujemy na bieżąco na naszej stronie internetowej oraz social mediach. Zamieszczamy także komunikat obok formularza logowania do programu Sads.pl.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o planowanych szkoleniach w najbliższym czasie, możesz do nas napisać na adres bok@afiszmedia.pl.

Szkolenia wideo dostępne 24h

Część szkoleń jest dostępnych w formie przygotowanych przez nas filmów instruktażowych, dostępnych w sekcji Pomoc, po zalogowaniu się do programu. Dzięki temu użytkownicy, którzy wolą obejrzeć materiały szkoleniowe w dogodnym dla siebie terminie, mogą to zrobić korzystając z tej sekcji. W pomocy dodaliśmy także dużo informacji w formie opisowej dla użytkowników, którzy preferują tą formę wsparcia technicznego.

W razie jakikolwiek pytań zapraszamy również do bezpośrednio kontaktu, nasz dział obsługi klienta bardzo często udziela wsparcia podczas rozmowy telefonicznej lub drogą mailową.